Firma

IPW Projex  Sp. z o.o.  jest firmą prywatną działającą na rynku usług projektowo- inżynierskich z tradycjami i osiągnięciami sięgającymi 1988 roku.

IPW Projex Sp. z o.o. podejmuje  kompleksowe i interdyscyplinarne  zadania inwestycyjne w zakresie:

  • projektowania inwestycji przemysłowych,
  • zarządzania projektami inwestycyjnymi,
  • kompleksowej ochrony przeciwpożarowej,
  • szkoleń dla uczestników procesów inwestycyjnych związanych z budownictwem.

Zespół  doświadczonych, posługujących się najnowocześniejszymi , ciągle usprawnianymi, metodami projektowania architektoniczno - budowlanego jest zdolny do realizacji złożonych, wielobranżowych projektów inwestycyjnych.

W odróżnieniu od większości obecnie działających na rynku biur architektoniczno - projektowych nasza firma wykonuje projekty technologiczne i montażowe  na bazie i wymagań których opracowywane są pozostałe branże tworząc spójny i w pełni skoordynowany projekt budowlano-wykonawczy spełniające najwyższe standardy techniczne.

IPW Projex Sp. z o.o. w zależności od wymagań klienta jest przygotowany merytorycznie i administracyjnie do funkcji generalnego wykonawcy lub zarządzającego inwestycją.

W ramach rozwoju firmy oraz dostosowując się do potrzeb klientów IPW Projex Sp. z o.o. zorganizował zespół ds. zagadnień przeciwpożarowych realizujący w systemie „ pod klucz" instalacje ochrony przeciwpożarowej , włączając w to konserwację i serwisy instalacji p.poż..

Pięć   lat temu  powołano Ośrodek Szkoleń Budownictwa,  który  prowadzi aktywną działalność szkoleniową  na terenie Polski południowej ( Katowice, Kraków, Wrocław )  w zakresie zagadnień związanych z procesem inwestycyjnym budownictwa.

Wielokierunkowość naszych działań obejmuje  następujące gałęzie przemysłu:

  • przemysł budowlany ( hale, drogi, budownictwo ogólne o wysokim standardzie: banki, biura, sklepy ),
  • przemysł chemiczny ( przetwórstwo tworzyw sztucznych, farby, lakiery, żywice, przemysł spirytusowy i spożywczy), bazy paliw i stacje benzynowe,
  • przemysł tłuszczów i olejów,
  • przemysł metalowy.

Nasza działalność charakteryzuje się wysoką jakością i terminowością usług inwestycyjnych, wiarygodnością i solidnością.

Zapraszamy do współpracy

Zarząd i Wspólnicy

IPW Projex Sp. z o.o.

Katowice

 
  Ośrodek Szkoleń Budownictwa  IPW PROJEX Sp. z o.o.  

W naszej działalności szkoleniowej specjalizujemy się w realizacji kompleksowych i wielostopniowych programów szkoleniowych dla kadr nowoczesnego budownictwa.

projekt i wykonanie: Uninet Polska